רוצים לדעת איך?

הצטרפו עכשיו: הופכים את דמוקרטTV לערוץ בשלט!

  25
  50
  100
  500
  1000
  סכום אחר
  סכום אחר:

  יחד נהפוך מערוץ הדיגיטלי הכי מצליח בישראל לערוץ בטלוויזיה. יש לנו הזדמנות אדירה!

  לנו אין טייקון ואין לנו פוליטיקאים שדואגים לנו להקלות רגולטריות, אבל יש לנו ציבור גדול שמאמין בנו, תורם כסף מדי חודש ומשתף בלי הפסקה ברשתות החברתיות.

  אנחנו בדמוקרטTV עושים מאמצים אדירים לגייס עוד משאבים ולהגיע לכל בית בישראל.

  התמיכה היא חודשית וקבועה בשביל שנוכל לבנות תקציב ארוך טווח ולגייס כח אדם. ניתן לבטל בכל רגע באמצעות שליחת מייל. השותפות במיזם מקנה לכל אחד ואחת מאלפי השותפים שלנו את הזכות להצביע על הנושאים השבועיים בהם יתמקד הערוץ.

  הצטרפו עכשיו, יחד נעשה היסטוריה:

  *מעדיפים להצטרף בהוראת קבע בנקאית? שלחו מייל לכתובת: thisis@darkenu.org.il

  אני בפנים!

  הצטרפו עכשיו: הופכים את דמוקרטTV לערוץ בשלט!

  יש לנו הזדמנות היסטורית להקים ערוץ בטלוויזיה במימון הציבור, ששייך לציבור ופועל למען הציבור. בזמן שבערוצים אחרים אתם רואים אינטרסים של פוליטיקאים או בעלי הון, אינטרסים של תאגידים או שופרות שקוראים לעצמם עיתונאים – אצלנו בדמוקרטTV תראו תוכן מעמיק ועצמאי, בלי פרסומות ובלי תוכן ממומן. יש לנו הזדמנות אדירה להכניס את לוסי אהריש בחזרה למסך, להביא את בשורת דמוקרטTV לכל בית בישראל.

  כדי שזה יקרה אנחנו צריכים לגייס סכום כסף משמעותי, ככל שהאמצעים שלנו יהיו גדולים – כך הסיכוי להצליח גדול יותר.

  דמוקרטTV הוא סטארטאפ תקשורתי – ערוץ עצמאי שכולו ממומן על ידי שותפים ושותפות כמוני וכמוך, שתורמים בכל חודש. המודל הזה מאפשר לנו להיות עצמאיים וחזקים והפכנו בתוך שנה לגוף התקשורת העצמאי הגדול בישראל ולמיזם מימון ההמונים הצומח ביותר.

  רוצים להיות שותפים ושותפות למסע לשינוי פני התקשורת בישראל? רוצים לקחת חלק בהקמה של ערוץ טלוויזיה? בואו איתנו לעשות היסטוריה.
   
  תודה ענקית על השותפות.
   

  *השותפות היא חודשית וקבועה, וההצטרפות מהווה אישור לקבלת דיוור בנושאים הרלוונטים. ניתן כמובן לבטלם בכל עת על ידי שליחת מייל לכתובת thisis@darkenu.org.il אפשר גם בטלפון: 03-5168005