אנחנו הרוב המתון.

דרכנו היא התנועה האזרחית החוץ-מפלגתית הגדולה בישראל עם מעל ל-300,000 תומכות ותומכים, המארגנת, מגדילה ומפעילה את הרוב המתון הישראלי מתוך כוונה להשפיע על מדיניות הממשלה וסדר היום הציבורי, ברוח ערכי הציונות, הדמוקרטיה והערבות ההדדית.
אנו פועלים על מנת להגביר את קולם של המתונים, מול הקולות הקיצוניים שרועשים ומשתלטים על השיח הפוליטי והחברתי.

אנו שואפים שמדינת ישראל תונהג על ידי ממשלה המקיימת את העקרונות הבאים:

1. ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי ומדינה דמוקרטית לכל אזרחיה ברוח מגילת העצמאות.

2. חתירה להסדר מדיני שיאפשר היפרדות מהפלסטינים ויבטיח את הרוב היהודי בישראל.

3. צדק חברתי וכלכלי, שוויון הזדמנויות וסולידריות חברתית.

4. מיגור ההסתה, הפילוג, השחיתות והגזענות בחברה הישראלית.

כתנועת שטח אנו פועלים בכל רחבי ישראל ומקיימים פעילות הסברה מדלת לדלת, מקימים דוכנים במקומות ציבוריים, יוזמים חוגי בית, אירועים, עצרות, הפגנות ומשמרות מחאה. פעילות השטח של דרכנו נעשית באופן יומיומי ועקבי. אנו מאמינים בהכשרת חברה אזרחית פעילה, מקצועית ואיכפתית ולשם כך מקיימים הכשרות מקצועיות, קורסים וסמינרים לפעילי התנועה בנושאי ניו מדיה, אקטיביזם וענייני השעה.

לדרכנו קהילת רשת, "מחוברים דרכנו", שהחברים בה נלחמים בשיח האלים והמסית ברשת במגוון אמצעים. זאת על מנת להחזיר את הקול של הרוב המתון ולתת לו עוד הזדמנויות לפעולה.

לדרכנו תאי סטודנטים הפועלים בקמפוסים ופעילי "נוער דרכנו" המפעילים קבוצות ברחבי הארץ.

ביחד איתכם. ברחוב, ברשת, בבתים. רוצים לתמוך?
דרכנו מקבלת תרומות הן מתורמים גדולים יהודים וישראלים והן מאלפי ישראלים שמשתתפים בתרומות קטנות חד פעמיות או חוזרות. בזכות הנדיבות והתרומות, אנחנו מצליחים להגיע למיליוני ישראלים, לפעול במקומות חדשים ברחבי הארץ ולהשמיע את הקול של הרוב המתון.
תנועת דרכנו אינה מקבלת תרומות מממשלות זרות או מפלגות פוליטיות, ומבססת את כל משאבי הפעילות שלה על אנשים פרטיים וקרנות משפחתיות.

דרכנו.
אוהבים את ישראל. יוצאים לפעולה.

הצטרפו אלינו
יש לבחור מיקום מהרשימה
יש לבחור רחוב מהרשימה