רוצים לדעת איך?

מצטרפים ללובי של הרוב המתון ומתחילים להשפיע!

  20
  50
  100
  500
  1000
  סכום אחר
  סכום אחר:

  השותפות במיזם מקנה לכל אחד ואחת מהשותפים שלנו את הזכות להצביע על הנושאים אותם נקדם מול מקבלי ההחלטות.

  התמיכה היא חודשית וקבועה בשביל שנוכל לבנות תקציב ארוך טווח, לבחור עוד הצעות חוק דמוקרטיות שנוכל לקדם ולקדם עוד מקדמי מדיניות דמוקרטיים. ניתן לבטל בכל רגע באמצעות שליחת מייל.

  רק באמצעות שותפות ארוכת טווח נוכל לבנות לובי חזק שיהווה רשת הגנה לדמוקרטיה הישראלית מפני אלו הרוצים לפגוע בה.

  *מעדיפים להצטרף בהוראת קבע בנקאית? שלחו מייל לכתובת: shlomit@darkenu.org.il

  אני בפנים!

  מצטרפים ללובי של הרוב המתון ומתחילים להשפיע!

  בשנים האחרונות יש כוחות רבים שפועלים בכנסת ובמסדרונות הממשלה במטרה להחליש את הדמוקרטיה הישראלית ואנחנו רוצים, ביחד איתכם, להיות התשובה האזרחית לכוחות הללו.

  יוזמות רבות כדוגמת: חוק צרפתי, פסקת ההתגברות, פגיעה בציבורים מוחלשים ועוד הם כולם תולדה של עבודת לובי ושתדלנות משמעותית מאד שמתקיימת מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית.
   
  לנו נמאס, ולכן החלטנו להקים את “ישראל מחר – הלובי הדמוקרטי של ישראל“. 
  מחלקת הלובי וקידום המדיניות של תנועת דרכנו, או בעצם שלכם, תפעל לקדם הצעות חוק ויוזמות למען חיזוקה של הדמוקרטיה הישראלית, למען צמצום פערים והגברת השוויון ולמען מדינה צודקת וישרה יותר. 
   
  כדי שזה יקרה ובכדי להצליח להציף את המסדרונות בלוביסטים שיעבדו למענכם אנו זקוקים לכם בכל סכום קבוע. כל אחת ואחד מכם שיצטרף בכל סכום יאפשר לנו לגייס עוד אנשי מקצוע ולבחור עוד נושאים והצעות חוק לקידום מול מקבלי ההחלטות. השותפים הכספיים שלנו יצביעו ויקבעו מהם הנושאים שנקדם, וכמובן גם יוכלו להציע נושאים שחשובים להם.
   
  אם עוד לא השתכנעתם בחשיבות הלובי שלנו, חשוב שתכירו למשל את פורום קהלת, ארגון הממומן היטב בעשרות מיליוני שקלים ופועל בהצלחה רבה כבר קרוב לעשור באמצעות מחלקת קידום מדיניות ולובי משמעותית מאד מאחורי הקלעים.
   
  ותזכרו – אף אחד לא האמין שנצליח להקים את דמוקרטTV אבל הקמנו ביחד אתכם אלטרנטיבה תקשורתית עצמאית ואמיצה, כעת ובעזרתכם נוכל להקים את “ישראל מחר” הלובי לחיזוקה של הדמוקרטיה הישראלית ונשמור על ישראל שלנו דמוקרטית.
   

  הצטרפו עכשיו כשותפים בכל סכום. רק ביחד ננצח!

  *השותפות היא חודשית וקבועה, ניתן כמובן לבטלה בכל עת על ידי שליחת מייל לכתובת thisis@darkenu.org.il אפשר גם בטלפון: 03-5168005