רוצים לדעת איך?

הצטרפו עכשיו

  25
  50
  100
  500
  1000
  סכום אחר
  סכום אחר:

  השותפות במיזם מקנה לכל אחד ואחת מאלפי השותפים שלנו את הזכות להצביע על הנושאים בהם יעסוק הערוץ ולקבוע את התחומים אותם יסקרו הכתבים שלנו.

  רק בעזרתכם נבנה ערוץ תקשורת עצמאי וחזק שלא חייב לשום פוליטיקאי או טייקון – אלא רק לציבור.

  הצטרפו עכשיו ועזרו להקים את הערוץ הדמוקרטי של ישראל.

   

  אני בפנים!

  מספר שותפים שהצטרפו:

  הצטרפו עכשיו

  בימים אלה ערוץ הדמוקרטTV מתרחב ופועל לגייס עוד כתב שיעסוק בנושא שאתם תבחרו. השותפים והשותפות שיצטרפו בחודש הקרוב יוכלו לקחת חלק בקביעת הנושאים אותם יסקר הכתב או הכתבת החדשים שלנו.

  רוצים סיקור נושך ואמיתי של יחסי ההון-שלטון בישראל? סיקור כנה ונוקב על מצב האקלים? אולי דווקא רווחה או פלילים? זה בידיים שלכםן.

  דמוקרטTV הוא פרויקט ייחודי ברמה הבין לאומית. כלי התקשורת היחיד שבו אתם קובעים מה נשדר, אתם העורכים, אתם בעלי המניות, אתם השותפים. בזכות למעלה מ-8,000 איש ואישה הקמנו את דמוקרטTV, גייסנו עיתונאים מעולים, ובזכותכם אנו מגיעים ל-1.5 מיליון ישראלים כל חודש עם ערכי הרוב המתון. אנחנו עובדים ללא הפסקה עבור חיזוק התקשורת החופשית והעצמאית בישראל, עבור חיזוק הדמוקרטיה הישראלית.

  רוצים להיות שותפים ושותפות במסע לשינוי פני התקשורת בישראל?

  עכשיו, יותר מתמיד, זה הזמן לחזק את נבחרת העיתונאים והעיתונאיות שלנו: לוסי אהריש, טל שניידר, גדי סוקניק, ישראל פריי, אמילי עמרוסי ועוד רבים ורבות, אמיצים ואמיצות.

  לכלי התקשורת אחרים יש בעלים טייקונים שמחזיקים את הערוץ ולוחשים על אוזן העורך או פוליטיקאים שדואגים להם להקלות, לנו יש אותך וברגע שתצטרפו תוכלו להצביע ולהשפיע.

  אפשר לסמוך עליך?

  כל שותף חדש מאפשר לנו להבטיח את המשך פעילות הערוץ.

  עכשיו זה הזמן לחזק את התקשורת החופשית בישראל!

  תודה ענקית על השותפות וביחד נבנה אלטרנטיבה לתקשורת “מטעם”.

  *השותפות היא חודשית וקבועה בשביל שנוכל לגייס עובדים ולבנות תקציב שנתי, וההצטרפות מהווה אישור לקבלת דיוור בנושאים הרלוונטים. ניתן כמובן לבטלם בכל עת על ידי שליחת מייל לכתובת thisis@darkenu.org.il אפשר גם בטלפון: 03-5168005