שם ההרצאה: מתווה העם, פשרה ופישרה
מחר ביום שלישי בשעה 20:00 יתקיים מפגש פעילים בזום שבו נארח את פרופסור ידידה שטרן, נשיא המכון למדיניות העם היהודי שהיה אחת מדמויות המפתח המרכזיות שהשפיעו על מתווה הנשיא.
לקישור לזום הירשמו מטה.
![](https://darkenu.org.il/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-20-at-12.35.12-1-1024x682.jpeg)
מחר ביום שלישי בשעה 20:00 יתקיים מפגש פעילים בזום שבו נארח את פרופסור ידידה שטרן, נשיא המכון למדיניות העם היהודי שהיה אחת מדמויות המפתח המרכזיות שהשפיעו על מתווה הנשיא.
לקישור לזום הירשמו מטה.