אלה גרא | חברת הוועד המנהל

עורכת דין מסחרית. פעילה חברתית מזה שנים רבות: הייתה בעברה מנכ"לית של ״שדולת הנשים״ ובמשך שנים רבות חברת הוועד המנהל של השדולה. פעילה מאוד במרכז המוסיקה ״גליל״.

אתי לבני | חברת הוועד המנהל

עורכת דין בהכשרתה. בבחירות לכנסת השש עשרה (2003) הפכה לחברת כנסת מטעם רשימת ״שינוי״. בין תפקידיה היו: יו"ר הוועדה למעמד האישה, סגנית יו"ר הכנסת, חברה בוועדת חוקה, חוק ומשפט וחברה בוועדת החוץ והביטחון. בתפקידה כחברת כנסת הצליחה להעביר את החלטה 1325 לשילוב נשים. פעילה חברתית מזה הרבה שנים: כיהנה במשך שנים בוועד מנהל של "שדולת הנשים", יו"ר ״פורום דבורה״ – ארגון של נשים מומחיות במדיניות ובטחון לאומי, חברת וועד מנהל "הסכם ג'נבה", חברה בתנועת ״נשים עושות שלום״, חברת הוועד המרכזי וועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין, חברה בוועד המנהל של האקדמיה למוסיקה וביה"ס שנקר. אמא לשלושה ילדים ונכד אחד.

ברוך מזור | מנהל כספים

ברוך מזור שירת כ-29 שנים במערכת הבטחון ופרש ממנה לעולם העסקים. הוא הבעלים והמנכ״ל של חברת הייעוץ ״מ ב מזור בע״מ״. כמו כן, משמש כמנכ״ל לשכת המסחר והתעשייה הישראלית-פלסטינית.  

ברוך שפיגל | סגן יו"ר הוועד המנהל

שפיגל נולד באיטליה והתגייס לצה"ל ב-1966 לחטיבת גולני. הוא השתחרר ב-1969 ויצא ללימודי ביולוגיה ולאחר מלחמת יום הכיפורים התגייס לשירות קבע בחטיבת גולני והיה למפקדה. ב-1998 השתחרר מצה״ל. בתפקידו האחרון היה סגן מתאם פעולות צה"ל בשטחים. שפיגל עדיין משרת במילואים בתאום הפעולות בשטחים ותפקידו לשמור על האיזונים בין המרכיבים המבצעיים והאזרחיים בלחימה. ברוך שפיגל כיהן כיו״ר תנועת דרכנו. 

דוד שמחה | חבר הוועד המנהל

איש עסקים. ב -1985 היה בין המייסדים של לשכת המסחר הישראלית-הולנדית ושימש כנשיאה עד 1990. בשנים 2004-2008 כיהן כנשיא ארגון הגג של לשכות המסחר הדו-לאומיות, אשר כוללות כ-52 מדינות. מתפקידו של ארגון הגג להוות מטריה ללשכות הדו לאומיות האינדיבידאוליות. כמו כן, בשנת 2009 היה בין מייסדי לשכת המסחר הישראלית-פלסטינית, והחל מנובמבר 2012 מכהן כנשיא לשכת המסחר והתעשייה הישראלית-פלסטינית ומשמש בתפקיד זה עד היום. במרוצת השנים היה חבר דירקטוריון מכון הייצוא ויו"ר וועדת הביקורת של מכון הייצוא ומילא שורה נוספת של תפקידים ציבוריים.

עדי בלדרמן | חברת הוועד המנהל

אחראית על הכשרת מדריכים בכירים בחברת ״דיבייט״, מרצה מובילה בפני הסקטור הממשלתי הכולל את קורס הצוערים של משרד החוץ, מרצה מצטיינת באוניברסיטת בן גוריון בתחום של ממשל ופוליטיקה במדינת ישראל.

קובי ריכטר | יו"ר הוועד המנהל

אל"מ במיל', טייס קרב לשעבר בחיל האוויר הישראלי, בעל תואר דוקטור לחקר המוח מאוניברסיטת תל אביב, בעלי חברות הביוטכנולוגיה ״מדקון״ ו-״מדינול״. 

אסף הלחמי | חבר הוועד המנהל

מייסד ובעלים של חברת ״Ahoy IT״ – אסטרטגיית טכנולוגיה ואינטרנט לארגונים ציבוריים ועסקיים ושרותי מערכות מידע. הלחמי הוא יזם ופעיל חברתי, אבא ובעל.