הצטרפו כשגרירים

218

מספר השותפים והשותפות שהצטרפו בקמפיין

218
יעד:
500

טיפ לשכנוע

אספנו כמה טיפים של שגרירים שכבר שכנעו לא מעט חברים להצטרף כשותפים לדמוקרטTV - ערוץ התקשורת הדמוקרטי של ישראל. הנה כמה מהם: ---- בקשו טובה אישית. תתקשרו לחברים ומשפחה ספרו להם שאתם שותפים בערוץ תקשורת של הציבור ולמען הציבור ושדווקא עכשיו כשהתקשורת המפוחדת לא עושה את תפקידה זה הזמן להצטרף בכל סכום ואם לא למענם ולמען תקשורת עצמאית וחופשית במדינה, אז כטובה אישית בשבילכם וילדכם. --- ספרו להם על המודל הייחודי של הערוץ. ברגע שיצטרפו יהיו חלק מקבלת ההחלטות בערוץ. פעם בשבוע יוכלו להצביע ולהשפיע על הנושא השבועי, יוכלו לעלות פעם בחודש לשיחת שותפים עם לוסי, יוכלו לעלות לשידור ולשאול שאלות ועוד ---- ספרו להם על מודל האינטרסים של התקשורת הממוסדת ועל כתבי האישום האחרונים. שם הטייקונים והפוליטיקאים משפיעים על מה יהיו הכותרת. אצלנו בדמוקרטTV אף אחד לא יכול להשפיע, כי אנחנו מיזם מימון ההמונים הגדול בישראל.

הסיפור שלנו

בשנה האחרונה הקמנו יחד אלטרנטיבה מרגשת וחזקה לערוצי התקשורת המסורתיים והמפוחדים. תוך זמן קצר, הצלחנו לבנות כלי תקשורת, אחר, דמוקרטי, ישיר ואמיץ וכל זה לא היה קורה בלי התמיכה החודשית הקבועה של 8,000 השותפות והשותפים שלנו. קרוב ל-10 מיליון דקות צפייה בתקופה קצרה זו, מיליון וחצי חשיפות כל חודש, ומאות אייטמים על נושאים שלא מקבלים מספיק במה בתקשורת הרגילה כמו למשל נתינת במה לפרויקטים של חיים משותפים, פרשת הצוללות, אלפי שעות שידור דווקא מהפריפריה ועוד, הם ההוכחה שאנו זקוקים לערוץ שלא מפחד לעמוד לצידה של הדמוקרטיה והציבור הישראלי גם בשנה הקרובה. דמוקרטTV בהובלתה של לוסי אהריש הוא ערוץ תקשורת שיתופי, אמיץ וחופשי, המבקש להאיר את הפינות הפחות מדוברות של החברה ולחזק את הדמוקרטיה הישראלית.

מסר מלוסי

שגרירים ושגרירות שלי! תודה על כל מה שאתם עושים ועושות, אתם.ן הסיבה שאנחנו עושים את זה, אנחנו משדרים לכם.ן ועבורכם.ן והדעה שלכם.ן חשובה! תודה שאתם מגויסים לפרויקט המדהים הזה, כל שותף או שותפה חדשה ממש ממש מחזקים ומשמחים אותי. אל תפסיקו, אני כבר גייסתי 13 חברים חדשים השבוע, כמה אתם?

רשימת השגרירים המובילים:

  • מספר שותפים