תתחילו לספור אותנו!

להשתתפות במשאל הקליקו כאן>>

זה בידיים שלנו, דורשים מהפוליטיקאים לעבוד בשבילנו! 

 

זוכרים בשביל מי הפוליטיקאים עובדים? כי נראה שהם שכחו.


כפי שהסתיימה מערכת הבחירות הקודמת, כך נפתחה מערכת הבחירות הנוכחית. בשיח שכולו פוליטיקה קטנה ופלגנות, והתחושה היא שנבחרי הציבור שכחו שהעיקר הוא לא הם, אלא אנחנו. מערכת הבריאות מוזנחת, התחבורה תקועה, יוקר המחיה לא עוצר- והפוליטיקאים עסוקים באינטרסים האישיים שלהם. תושבי העוטף החיים תחת טרור מתמשך, הגזענות והאלימות מרימות ראש, קיצוניות דתית משתלטת – וכל זה בגלל שהפוליטיקאים מנסים להיבחר על גב השנאה בינינו. הגיע הזמן להראות לפוליטיקאים מה באמת חשוב לכולנו יחד, מה האינטרס המשותף של הרוב המתון מימין ומשמאל.

 

זה הזמן שלנו, הרוב המתון על כל גווניו ודעותיו, להשמיע את קולו. בואו נזכיר לנבחרי הציבור שנתנו להם כוח כדי שיקדמו את ישראל, ולא כדי שיעסקו בקידום אינטרסים פוליטיים צרים, על חשבון הציבור ושילטון החוק.

 

הקליקו מטה, היכנסו למשאל שלנו וביחרו את הנושאים שלדעתכם הפוליטיקאים צריכים להציב בראש סדר העדיפויות הלאומי. לאחר שנאסוף את תוצאות המשאל, נציג אותו לפוליטיקאים ונדרוש מהם תשובות ותוכניות לשיפור עבורנו- אזרחי ישראל. יחד נעלה על סדר היום את הנושאים החשובים לישראלים באמת, ונראה להם שאנחנו לא שותקים יותר.

 

לא נשנא, לא נוסת, ונבהיר יחד מה באמת חשוב לנו ולמדינה כולה.
הפוליטיקאים אולי שכחו שהם אמורים לשרת את הציבור, אנחנו לא. הגיע הזמן שהם יפסיקו לספור קולות, ויתחילו לספור אותנו. 

להשתתפות במשאל הקליקו כאן>>

 

*אנו מבקשים להדגיש, כי אין בפעילותנו על מנת לקרוא להצביע לרשימת מועמדים מסוימת או להימנע מלהצביע לרשימת מועמדים מסוימת.