פולי ברונשטיין | מנכ"ליתתל אביב

לשעבר מנכ״לית ארגון ״קול אחד״. ב-2013 חזרה פולי משליחות בת 4 שנים בלונדון, שם שימשה כראש משלחת הסוכנות היהודית בבריטניה ושליחה מרכזית של תנועת הצופים למערב אירופה. בעברה שימשה פולי כמנכ״לית עמותת ״עתיד״, כמנהלת המחלקה הבינלאומית של תנועת הצופים ועורכת במוסף הכלכלה של ידיעות אחרונות. השכלתה כוללת תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה ותואר שני בהיסטוריה של המזה״ת (בהצטיינות), שניהם מאונ׳ תל אביב. את שירותה הצבאי סיימה בדרגת סגן. כיום גרה בתל אביב עם בן זוגה ושני ילדיהם. 

״כשחזרתי מהשליחות בבריטניה גיליתי ישראל שונה. הרוב המתון איבד אמונה שהוא יכול להשפיע ולשנות את המדינה לטובה. הקמנו את דרכנו כדי להיות התנועה של הישראלים המתונים מכל המחנות ומכל הסוגים שבאמצעותה יוכלו להשמיע קול גדול, להתארגן ולהיות חזקים ביחד, בשביל ישראל״. 

מיטל זיידמן | סמנכ״לית אופרציותתל אביב

עובדת בתנועה מאז 2014. בתפקידיה הקודמים שימשה כמנהלת פרוייקטים וכמנהלת האופרציות. בעברה עסקה בתחום התקשורת ושימשה כתחקירנית, מפיקה ועורכת תוכן במדיה השונות. פעילה חברתית כבר שנים רבות ולקחה חלק כיזמית וכפעילה בפרוייקטים רבים.

"בדור שלי מקום עבודה חייב להיות הרבה יותר מרק מקום עבודה כדי שנחזיק בו מעמד. דרכנו לוקחת את זה כמה דרגות קדימה. היכולת לייצר חיבורים במקום פילוגים, היכולת למדוד השפעה אמיתית ומתוך המדידה להגדיל את הטווח שלה עוד ועוד, האפשרות לתקשר עם כל כך הרבה אנשים, הצוות הכי איכותי שאפשר לבקש – מהם אני לומדת כל יום, ובעיקר החזון שהופך לאמיתי – לעשות את הבית שלי יפה יותר – מעבים ומחזקים את השורשים שלי פה עם כל יום שעובר".

נמרוד דוויק | סמנכ״ל אסטרטגיה גבעתיים

נמרוד דוויק, מנכ"ל סוכנות הפרסום דייס מרקטינג והסטודיו למשחקים סטודיו רימון, סמנכ"ל אסטרטגיה בדרכנו וממיסדיה. מרצה באוניברסיטת תל אביב והמרכז הבינתחומי לשיווק בדיגיטל. בעל תואר שני בפילוסופיה והיסטוריה של המדעים והרעיונות. עוסק בכתיבה. נשוי וגר בגבעתיים. 

"מעט דברים בחיי מילאו אותי באותה תחושת שליחות שדרכנו מעניקה. הידיעה שאתה קם בבוקר לחבר בין אנשים מרקעים שונים לתפיסת עולם אחודה ומוביל בכך לשינוי עומק אמיתי בישראל שווה כל טיפת יזע". 

שירי לנדמן | מחקר מצפה מנוף

בעלת תואר דוקטור ביישוב סכסוכים מהאוניברסיטה העברית, עם התמחות בפסיכולוגיה פוליטית. הגיעה לדרכנו אחרי שלוש שנים בלונדון, שם עבדה כמנהלת מחקר ב-BBC Media Action. מתגוררת במצפה מנוף שבגליל המערבי ואמא לשלושה זאטוטים. 

״בתוך השיח המקוטב והאטום שסביבנו, מצאתי ב״דרכנו״  בית פוליטי נדיר שמבקש להבליט דווקא את המכנה המשותף הערכי בזכותו ולמענו קמה ישראל. הקולות הקיצוניים ששולטים היום במרחב הפוליטי לא מייצגים את הציבור הישראלי, אני רואה זאת בכל סקר ובכל מחקר. דרכנו כאן כדי להגביר את הווליום של הרוב המתון, הדומם, לעוצמה הראויה לו. אני מאמינה שבמשימה שלקחנו על עצמנו קיים פוטנציאל אמיתי להחזיר את ההגה לידיים שלנו, ולנווט את ישראל למקום טוב יותר״.
הדר חזי | רכזת גיוס חיפה-קריותחיפה
בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית של תל אביב-יפו.
 
״החיים במדינה שלנו לא פשוטים. הרבה אנשים מוצאים את עצמם כועסים ומתוסכלים מההנהגה שלנו, מהצעדים שהיא מבצעת ומההחלטות שהיא מקבלת. מצאתי את עצמי ביניהם. יש משפט שאומר, שכל מה שצריך בשביל שרוע יתקיים הוא שאנשים טובים יעמדו מהצד ולא יעשו כלום. אדישות היא אחת המחלות של האנושות. כאן בדיוק "דרכנו" נכנסת לתמונה. אנו רוצים לעורר את אותם אנשים ולתת להם תקווה. לגרום להם להבין שהם אחראים לגורלם ולגורל המדינה שלנו. יש בי תחושה מאוד גדולה של שליחות ואמונה רבה בדרך שבה אנו צועדים. ביחד נביא את ישראל ואת העם שלנו למקום שבו אנו רוצים להיות – מדינה דמוקרטית, בטוחה ומשגשגת, ביתה של חברת מופת מאוחדת וסובלנית״.
דורין כפיר | מנהלת אדמיניסטרציה ולוגיסטיקהתל אביב
בעלת נסיון ניהולי עשיר, בייחוד בתחום ההפקות לטלויזיה ולקולנוע והפקת אירועים. אקטיביסטית בנשמתה. 
 
״לאחר שנים רבות של אקטיביזם למען שינוי, מצאתי את מקומי בתנועה היחידה שפועלת למען שינוי ללא שייכות מפלגתית ומתוך כוונה לייצר שינוי אמיתי וללמוד להכיל בעיקר את מי שדעותיו שונות משלי ועדיין עם נכונות לדיאלוג״.
מילי אורמן | מנהלת הדיגיטל ת״א
אסף יוסופוב | דיגיטל ותוכןיפו
בוגר לימודי חברה, פוליטיקה והתמחות בתקשורת פוליטית בהצטיינות יתרה במכללה האקדמית של תל אביב-יפו. עסק בעשייה חברתית כמנחה קבוצות, מנהל ומדריך בברנוער בתל אביב וחלק מיוזמות אקטיביזם שונות בשנים האחרונות. בוגר תכנית ״שגרירי רוטשילד״ למצויינות אישית וחברתית באקדמיה. הקים וניהל דף פייסבוק שמתמקד בקמפיין הבחירות של ברני סנדרס בארה״ב. 
 
"אני צלם עורך ואחראי לתכנים שלנו ובייחוד לתחום הוידאו. המשימה הלאומית שהתנועה לקחה על עצמה היא אדירה, אבל לדרכנו יש את כל הפוטנציאל להצליח!".
אור נחושתן | מנהל גיוס ארציתל אביב

בעל תואר שני במנהל עסקים והתמחות במנהיגות חברתית (תכנית קרן מנדל), ובוגר תואר ראשון בפוליטיקה ופסיכולוגיה. תפקידו האחרון היה שליח קהילתי בוגר של הסוכנות היהודית לקהילות יהודיות בצפון אנגליה. בעל נסיון עשיר בארגונים חברתיים. 

"פעמים רבות אנחנו חושבים שערכי הציונות מתנגשים. שאי אפשר לפעול במקביל גם למען הגנה על בית לאומי לעם היהודי, וגם למען כינון חברת מופת בארץ ישראל. הרוב המוחלט של העם לא רק מאמין בחשיבות שני עקרונות אלו, אלא פועל במרץ בכדי לקדם אותם. אנחנו בדרכנו נותנים קול לאותו רוב שמעוניין בהצלחתה ושגשוגה של המדינה תחת ערכי הציונות הבסיסיים ביותר והכה חשובים. כי רק ביחד מגשימים ציונות אמיתית".
שני קום | רכזת גיוס אזור השרון וסגנית מנהל הגיוס הארצימושב חיבת ציון

סטודנטית לביולוגיה באוניברסיטה הפתוחה. מאלפת סוסים ומדריכת רכיבה במקצועה. 

"אני מאמינה גדולה באמרה שאם אתה לא חלק מהפתרון אתה חלק מהבעיה. דרכנו בשבילי זה הבית של כל אלו שהחליטו שהם רוצים להיות חלק מהפתרון".

יובל בן-צבי | רכז גיוס אזור ראשון לציון והשפלהרחובות

"דרכנו זה זה הרבה יותר מעוד מקום עבודה. דרכנו זה מקום שנותן לי את האפשרות לקום כל בוקר עם חיוך ומחשבה איך היום אני יכול לגרום לחברה להיות יותר צודקת, שיוויונית ומוצלחת. זה מקום שלא משנה כמה אתה מתעצבן על החוסר שיוויון, או הגזענות, כאן ניתן לא רק לדבר, כאן ניתן פשוט לעשות ולשנות.   דרכנו זה מקום לאנשים כמוני וכמוך, שרוצים לחיות בכבוד, לגדל את הילדים שלנו בלי כל דאגות הבטחון והחוסר ודאות. דרכנו זה פשוט מקום של הרוב המתון בישראל שביחד יוביל לעתיד טוב יותר".

שחר קרסנטי | רכזת נוער דרכנו כפ״ס

שירתה כקצינת חינוך בחטמ"ר שומרון. בוגרת שנת שירות ב״בית אלישע״, בית לחיים לאנשים עם צרכים מיוחדים. מדריכת רכיבה על סוסים. 

״אני מאמינה שהאיום הגדול למדינת ישראל כיום, הוא האיום הפנימי. אנחנו הופכים להיות מפולגים במחנות מחנות והניכור ביניהם הולך וגדל. 
דרכנו באה להראות שיש גם דרך אחרת, שאנחנו חולקים ערכים משותפים וביחד אנחנו יכולים להפוך את ישראל למקום טוב יותר.
בעוד כמה שנים מהיום, מעבירים אנו את הלפיד לאותם בני נוער שיושבים היום בכיתות השונות בבתי הספר. המאבק על עתיד המדינה חייב להיות בשיתוף דור העתיד״. 
אבי לוגסי | רכז גיוס גוש דן
בוגר תואר ראשון בממשל וחברה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית מהמכללה האקדמית של תל אביב-יפו. 
בוגר תכנית ״שגרירי רוטשילד״ המלווה ומכשירה את המנהיגים הבאים של ישראל. שירת בעבר כיועץ לחברת כנסת מטעם הקואליציה. 
 
"אני רואה בתנועת דרכנו את החזון שעליו דיברו מנהיגי התנועה הציונית בראשיתה, גישור, הבנה וסולידריות בין חלקי העם, בד בבד בהכרה בצורך במדינה יהודית ציונית" . 
תל אביב וידריך | מנהלת הפעלהיפו
פעילה אקטיביסטית פמיניסטית, מייסדת תא יפואיות לקידום נשים ושוויון מגדרי. בוגרת תואר בממשל וחברה עם התמחות בכנסת ישראל. 
 
״בתפקידי כמנהלת הפעלה אני נותנת למתנדבי ומתנדבות דרכנו מענה ליציאה לפעולה ולקיחת אחריות. הם האש של התנועה והם הרוב שהתעורר״.