פולי ברונשטיין | מנכ"ליתתל אביב

לשעבר מנכ״לית ארגון ״קול אחד״. ב-2013 חזרה פולי משליחות בת 4 שנים בלונדון, שם שימשה כראש משלחת הסוכנות היהודית בבריטניה ושליחה מרכזית של תנועת הצופים למערב אירופה. בעברה שימשה פולי כמנכ״לית עמותת ״עתיד״, כמנהלת המחלקה הבינלאומית של תנועת הצופים ועורכת במוסף הכלכלה של ידיעות אחרונות. השכלתה כוללת תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה ותואר שני בהיסטוריה של המזה״ת (בהצטיינות), שניהם מאונ׳ תל אביב. את שירותה הצבאי סיימה בדרגת סגן. כיום גרה בתל אביב עם בן זוגה ושני ילדיהם. 

״כשחזרתי מהשליחות בבריטניה גיליתי ישראל שונה. הרוב המתון איבד אמונה שהוא יכול להשפיע ולשנות את המדינה לטובה. הקמנו את דרכנו כדי להיות התנועה של הישראלים המתונים מכל המחנות ומכל הסוגים שבאמצעותה יוכלו להשמיע קול גדול, להתארגן ולהיות חזקים ביחד, בשביל ישראל״. 

מיטל זיידמן | סמנכ״לית אופרציותתל אביב

עובדת בתנועה מאז 2014. בתפקידיה הקודמים שימשה כמנהלת פרוייקטים וכמנהלת האופרציות. בעברה עסקה בתחום התקשורת ושימשה כתחקירנית, מפיקה ועורכת תוכן במדיה השונות. פעילה חברתית כבר שנים רבות ולקחה חלק כיזמית וכפעילה בפרוייקטים רבים.

"בדור שלי מקום עבודה חייב להיות הרבה יותר מרק מקום עבודה כדי שנחזיק בו מעמד. דרכנו לוקחת את זה כמה דרגות קדימה. היכולת לייצר חיבורים במקום פילוגים, היכולת למדוד השפעה אמיתית ומתוך המדידה להגדיל את הטווח שלה עוד ועוד, האפשרות לתקשר עם כל כך הרבה אנשים, הצוות הכי איכותי שאפשר לבקש – מהם אני לומדת כל יום, ובעיקר החזון שהופך לאמיתי – לעשות את הבית שלי יפה יותר – מעבים ומחזקים את השורשים שלי פה עם כל יום שעובר".

נמרוד דוויק | סמנכ״ל אסטרטגיה גבעתיים

נמרוד דוויק, מנכ"ל סוכנות הפרסום דייס מרקטינג והסטודיו למשחקים סטודיו רימון, סמנכ"ל אסטרטגיה בדרכנו וממיסדיה. מרצה באוניברסיטת תל אביב והמרכז הבינתחומי לשיווק בדיגיטל. בעל תואר שני בפילוסופיה והיסטוריה של המדעים והרעיונות. עוסק בכתיבה. נשוי וגר בגבעתיים. 

"מעט דברים בחיי מילאו אותי באותה תחושת שליחות שדרכנו מעניקה. הידיעה שאתה קם בבוקר לחבר בין אנשים מרקעים שונים לתפיסת עולם אחודה ומוביל בכך לשינוי עומק אמיתי בישראל שווה כל טיפת יזע". 

שירי לנדמן | מחקר מצפה מנוף

בעלת תואר דוקטור ביישוב סכסוכים מהאוניברסיטה העברית, עם התמחות בפסיכולוגיה פוליטית. הגיעה לדרכנו אחרי שלוש שנים בלונדון, שם עבדה כמנהלת מחקר ב-BBC Media Action. מתגוררת במצפה מנוף שבגליל המערבי ואמא לשלושה זאטוטים. 

״בתוך השיח המקוטב והאטום שסביבנו, מצאתי ב״דרכנו״  בית פוליטי נדיר שמבקש להבליט דווקא את המכנה המשותף הערכי בזכותו ולמענו קמה ישראל. הקולות הקיצוניים ששולטים היום במרחב הפוליטי לא מייצגים את הציבור הישראלי, אני רואה זאת בכל סקר ובכל מחקר. דרכנו כאן כדי להגביר את הווליום של הרוב המתון, הדומם, לעוצמה הראויה לו. אני מאמינה שבמשימה שלקחנו על עצמנו קיים פוטנציאל אמיתי להחזיר את ההגה לידיים שלנו, ולנווט את ישראל למקום טוב יותר״.
דורין כפיר | מנהלת אדמיניסטרציה ולוגיסטיקהתל אביב
בעלת נסיון ניהולי עשיר, בייחוד בתחום ההפקות לטלויזיה ולקולנוע והפקת אירועים. אקטיביסטית בנשמתה. 
 
״לאחר שנים רבות של אקטיביזם למען שינוי, מצאתי את מקומי בתנועה היחידה שפועלת למען שינוי ללא שייכות מפלגתית ומתוך כוונה לייצר שינוי אמיתי וללמוד להכיל בעיקר את מי שדעותיו שונות משלי ועדיין עם נכונות לדיאלוג״.
אסף יוסופוב | דיגיטל ותוכןיפו
בוגר לימודי חברה, פוליטיקה והתמחות בתקשורת פוליטית בהצטיינות יתרה. עסק בעשייה חברתית כמנחה קבוצות, מנהל ומדריך בברנוער בתל אביב וחלק מיוזמות אקטיביזם שונות בשנים האחרונות. בוגר תכנית שגרירי רוטשילד למצויינות אישית וחברתית באקדמיה. הקים וניהל דף פייסבוק שמתמקד בקמפיין הבחירות של ברני סנדרס בארה״ב. 
 
"אני צלם עורך ואחראי לתכנים שלנו ובייחוד לתחום הוידאו. בנוסף, אני אחראי להוביל את תחום ההפעלה הדיגיטלית של פעילים אצלנו. מחוברים דרכנו היא קהילת הרשת החדשה שלנו והיא הגג לשיטות הפעלה דיגיטליות חדשות שאנחנו לומדים וגם מפתחים עבור המטרה של ארגון המוני של הרוב המתון. המשימה אדירה, אבל לדרכנו יש את כל הפוטנציאל להצליח!".
אור נחושתן | מנהל גיוס ארציתל אביב

בעל תואר שני במנהל עסקים והתמחות במנהיגות חברתית (תכנית קרן מנדל), ובוגר תואר ראשון בפוליטיקה ופסיכולוגיה. תפקידו האחרון היה שליח קהילתי בוגר של הסוכנות היהודית לקהילות יהודיות בצפון אנגליה. בעל נסיון עשיר בארגונים חברתיים. 

"פעמים רבות אנחנו חושבים שערכי הציונות מתנגשים. שאי אפשר לפעול במקביל גם למען הגנה על בית לאומי לעם היהודי, וגם למען כינון חברת מופת בארץ ישראל. הרוב המוחלט של העם לא רק מאמין בחשיבות שני עקרונות אלו, אלא פועל במרץ בכדי לקדם אותם. אנחנו בדרכנו נותנים קול לאותו רוב שמעוניין בהצלחתה ושגשוגה של המדינה תחת ערכי הציונות הבסיסיים ביותר והכה חשובים. כי רק ביחד מגשימים ציונות אמיתית".
שני קום | רכזת גיוס אזור שרון ומרכזמושב חיבת ציון

סטודנטית לביולוגיה באוניברסיטה הפתוחה. מאלפת סוסים ומדריכת רכיבה במקצועה. 

"אני מאמינה גדולה באמרה שאם אתה לא חלק מהפתרון אתה חלק מהבעיה. דרכנו בשבילי זה הבית של כל אלו שהחליטו שהם רוצים להיות חלק מהפתרון".

עידו גולן | רכז נוער דרכנוכפר סבא
עסק רבות בריכוז, הובלת והנהגת אנשים: בנוער העובד, בצבא, ובתנועה שלנו. הקים ומנהיג את נוער דרכנו. 
 
"מה שאני אוהב בדרכנו? יש המון. אבל בעיקר העובדה שאנחנו לא מאבדים יאוש. תמיד מסתכלים חיובי, ופועלים מאהבה גדולה למדינתנו היפה. מה חשוב לי בתנועה? שאנחנו מנסים להגיע לכל החברה הישראלית, וגם אם מישהו לא מסכים איתנו, אנחנו לא פוסלים אותו ישר. מנסים להגיע לכולם, בין אם זה באירועים, בדוכנים, בדלתות, בטלפונים".
יובל בן-צבי | רכז גיוס אזור ראשון לציון והשפלהרחובות

"דרכנו זה זה הרבה יותר מעוד מקום עבודה. דרכנו זה מקום שנותן לי את האפשרות לקום כל בוקר עם חיוך ומחשבה איך היום אני יכול לגרום לחברה להיות יותר צודקת, שיוויונית ומוצלחת. זה מקום שלא משנה כמה אתה מתעצבן על החוסר שיוויון, או הגזענות, כאן ניתן לא רק לדבר, כאן ניתן פשוט לעשות ולשנות.   דרכנו זה מקום לאנשים כמוני וכמוך, שרוצים לחיות בכבוד, לגדל את הילדים שלנו בלי כל דאגות הבטחון והחוסר ודאות. דרכנו זה פשוט מקום של הרוב המתון בישראל שביחד יוביל לעתיד טוב יותר".

תל אביב וידריך | מנהלת הפעלהיפו
פעילה אקטיביסטית פמיניסטית, מייסדת תא יפואיות לקידום נשים ושוויון מגדרי. בוגרת תואר בממשל וחברה עם התמחות בכנסת ישראל. 
 
״בתפקידי כמנהלת הפעלה אני נותנת למתנדבי ומתנדבות דרכנו מענה ליציאה לפעולה ולקיחת אחריות. הם האש של התנועה והם הרוב שהתעורר״.
|

סטודנט לפסיכולוגיה ובעל עבר בניהול קמפיינים. 

״נמאס להתעסק בפינג-פונג של ימין מול שמאל. צריכים לחפש משהו חדש, מכנה משותף רחב ובונה שניתן להתקדם איתו הלאה״. 

יואב לוין | רכז הפעלהתל אביב

בעל רקע בניהול פרוייקטים חינוכיים וחינוך יהודי – ישראלי. תפקידו האחרון היה שליח הסוכנות היהודית ונציג תנועת יהודה הצעיר בניו אינגלנד, שם עסק בפיתוח תוכניות חינוך ישראליות ויהודיות לבני נוער וסטודנטים.

"אני פועל בדרכנו כי אני מאמין שבכל זאת נוכל להקשיב אחד לשני, ודרכנו היא הדרך שבה נוכל להתקרב אחד אל השני וסוף סוף לנסות ולדבר".