יאיא פינק | מנכ"ליקנעם
יאיא הוא מייסד לובי 99, הלובי הציבורי בישראל וחבר המועצה הציבורית צו פיוס.
לשעבר, מנכ"ל עמותת שכן טוב וראש המטה של יו"ר האופוזיציה.
במהלך שירותו הצבאי סיים קורס קציני חי"ר בהצטיינות והיום משמש כרב סרן במילואים.
בוגר ישיבת הקיבוץ הדתי ובעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.
 
"לדרכנו יש תפקיד קריטי בבניית חברת מופת כאן בישראל.
אני מאמין בעקרונות מגילת העצמאות ובחזון נביאי ישראל ועלינו מוטלת החובה להבטיח את המשך היותה של ישראל יהודית ודמוקרטית.
אם נצליח להפוך מאני לאנחנו, אם נצליח לארגן ולהפעיל את הרוב המתון, נצליח גם לייצר את התיקון שאנו כל כך מאמינים בו.
"לא בשמיים היא" ואשמח שתצטרפו אלינו לדרך".
כרמל פלר קוסקין | מנהל גיוס ארצי רמת גן
בעל תואר שני בסוציולוגיה ארגונית, ובוגר תואר ראשון במדעי התנהגות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. תפקידו האחרון היה מנהל תכניות התמחות של מסע בתל אביב, היה פעיל חברתי בכמה התארגנויות בשנים האחרונות.

"בדרכנו מצאתי בית פוליטי, ייחודי בנוף החברה האזרחית הישראלית. בדרכנו אני לומד מהשטח ברמה היומיומית ולא מפחד לבחון את התפיסות שלי בכל פעם מחדש. דרכנו מבחינתי היא תנועה מהפכנית שבאה לשבור פרדיגמות ושמצליחה להשפיע בפועל על השיח הציבורי בישראל, תנועה שיודעת שכדי ליצור שינוי אמיתי בחברה הישראלית צריך ליצור חיבורים בין קבוצות שונות ולזכור שלמרות חילוקי הדעות, רב המשותף על המפריד בינינו".

אבי לוגסי | רכז גיוס גוש דןגבעתיים
בוגר תואר ראשון בממשל וחברה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית מהמכללה האקדמית של תל אביב-יפו.
בוגר תכנית ״שגרירי רוטשילד״ המלווה ומכשירה את המנהיגים הבאים של ישראל. שירת בעבר כיועץ לחברת כנסת מטעם הקואליציה.
 
"אני רואה בתנועת דרכנו את החזון שעליו דיברו מנהיגי התנועה הציונית בראשיתה, גישור, הבנה וסולידריות בין חלקי העם, בד בבד בהכרה בצורך במדינה יהודית ציונית" .
יובל בן-צבי | רכז גיוס אזור ראשון לציון והשפלהרחובות
"דרכנו זה זה הרבה יותר מעוד מקום עבודה. דרכנו זה מקום שנותן לי את האפשרות לקום כל בוקר עם חיוך ומחשבה איך היום אני יכול לגרום לחברה להיות יותר צודקת, שיוויונית ומוצלחת. זה מקום שלא משנה כמה אתה מתעצבן על החוסר שיוויון, או הגזענות, כאן ניתן לא רק לדבר, כאן ניתן פשוט לעשות ולשנות. דרכנו זה מקום לאנשים כמוני וכמוך, שרוצים לחיות בכבוד, לגדל את הילדים שלנו בלי כל דאגות הבטחון והחוסר ודאות. דרכנו זה פשוט מקום של הרוב המתון בישראל שביחד יוביל לעתיד טוב יותר".
ג'יימס פדר | רכז דיגיטל בשפה האנגליתתל אביב

בעל תואר שני בהיסטוריה מאוניברסיטת סנט אנדרוז ותואר שני נוסף בהיסטוריה מאוניברסיטת גלזגו. בתפקידיו הקודמים שימש כעיתוני במגזינים להט"בים בניו יורק וכמנהל תקשורת דיגיטלית ב"קול אחד". בשנת 2018 עלה לישראל כדי לעבוד בתנועת דרכנו.

“גדלתי במשפחה יהודית ליברלית וציונית בניו יורק וחונכתי כל חיי לאהוב את ישראל ולהאמין בה. ואני עדיין מאמין, אבל אני גם יודע שהעתיד שלה בסכנה, הקולות הקיצוניים בה מתגברים ואנחנו חייבים להילחם בהם.
כשאגדל את ילדיי, ארצה שידעו שנתתי בשביל המדינה כל מה שיכולתי ושהם יכולים לזקוף ראש ולהתגאות בה."

אור נחושתן | סמנכ״ל אופרציותתל אביב

בעל תואר שני במנהל עסקים והתמחות במנהיגות חברתית (תכנית קרן מנדל), ובוגר תואר ראשון בפוליטיקה ופסיכולוגיה. תפקידו האחרון היה שליח קהילתי בוגר של הסוכנות היהודית לקהילות יהודיות בצפון אנגליה. בעל נסיון עשיר בארגונים חברתיים.

"פעמים רבות אנחנו חושבים שערכי הציונות מתנגשים. שאי אפשר לפעול במקביל גם למען הגנה על בית לאומי לעם היהודי, וגם למען כינון חברת מופת בארץ ישראל. הרוב המוחלט של העם לא רק מאמין בחשיבות שני עקרונות אלו, אלא פועל במרץ בכדי לקדם אותם. אנחנו בדרכנו נותנים קול לאותו רוב שמעוניין בהצלחתה ושגשוגה של המדינה תחת ערכי הציונות הבסיסיים ביותר והכה חשובים. כי רק ביחד מגשימים ציונות אמיתית".
דורין כפיר | מנהלת אדמיניסטרציה ולוגיסטיקהתל אביב
בעלת ניסיון ניהולי עשיר, בייחוד בתחום ההפקות לטלוויזיה ולקולנוע והפקת אירועים. אקטיביסטית בנשמתה.
"אחרי שנים רבות של אקטיביזם למען שינוי, מצאתי את מקומי בתנועה היחידה שפועלת למען שינוי ללא שייכות מפלגתית ומתוך כוונה לייצר שינוי אמתי וללמוד להכיל בעיקר את מי שדעותיו שונות משלי ועדיין עם נכונות לדיאלוג".
 
תל אביב וידריך | מנהלת הפעלהתל אביב
פעילה אקטיביסטית פמיניסטית, מייסדת תא יפואיות לקידום נשים ושוויון מגדרי. בוגרת תואר בממשל וחברה עם התמחות בכנסת ישראל.
 
״בתפקידי כמנהלת הפעלה אני נותנת למתנדבי ומתנדבות דרכנו מענה ליציאה לפעולה ולקיחת אחריות. הם האש של התנועה והם הרוב שהתעורר״.
שירי קריב | רכזת גיוס אזור חיפהחיפה
בוגרת תואר ראשון בלימודי מדינת ישראל, פוליטיקה וממשל ופילוסופיה מאוניברסיטת בן גוריון. לפני שהגיעה לדרכנו עסקה בעולם החינוך הבלתי פורמלי. בוגרת תנועת הצופים ואף יצאה מטעמה לשנת שירות בגרעין רעים בחיפה, מה שגרם לה להתאהב בעיר ולשוב לחיות ולעבוד בה היום. במהלך שירותה הצבאי פיקדה על פלוגת מפעילות האמר בבסיס צאלים.
 
"המקום של תנועת דרכנו בחברה הישראלית מאד מזכיר לי את המקום שלי בעולם – למלא את החלל באופטימיות, להאמין שאפשר לשנות, למצוא נקודות הזדהות גם עם מי שנראה לי שונה ממני ותמיד לחשוב איך אפשר לחבר".
אנטון ליטביננקו שטרן | רכז תוכן ודיגיטלתל אביב

בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית ורטוריקה מהמכללה האקדמית ספיר. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל מדיה ושיווק בסניף של ארגון 'הלל' במכללת ספיר וכמנהל ערוצי סושיאל ללקוחות עסקיים וציבוריים במשרד פרסום.

"אחרי שנים בהן מקום העבודה שלי שימש רק כמקום עבודה, הגעתי לתנועת דרכנו, שהפכה בשבילי לבית בו אני יכול לקחת חלק בשינוי אמתי, להשפיע על השיח בישראל מתוך כוונה להיטיב את החיים של הישראלים ברוח ערכי הדמוקרטיה והערבות ההדדית".

רועי דפרין | רכז הפעלהגבעתיים

בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ובעל תעודת מנחה קבוצות מטעם מכללת עמק יזרעאל. מגיע מעולם החינוך הבלתי פורמאלי, בתפקידו הקודם ליווה והדריך קומונות במסגרת ש"ש. בוגר "גרעין עודד" וגרעין "צור" (נח"ל) של תנועת בני המושבים.

"דרכנו היא הפלטפורמה שלי לאקטיביזם חינוכי, בזכות התנועה אני מגשים ביום ומסוגל לחלום בלילה על עולם טוב יותר. בתור רכז נוער ומתנדבים בארגון אני פוגש בגיוון הרב שבחברה שלנו, אותו הגיוון אשר תומן בחובו את אותם הקונפליקטים והשסעים שניצבים בלב החברה הישראלית. מלבד זאת, אני פוגש גם בפתרונות לקונפליקטים ולשסעים, כי בינינו אנחנו מסכימים על 80% מהדברים".