פולי ברונשטיין | מנכ"ליתתל אביב

לשעבר מנכ״לית ארגון ״קול אחד״. ב-2013 חזרה פולי משליחות בת 4 שנים בלונדון, שם שימשה כראש משלחת הסוכנות היהודית בבריטניה ושליחה מרכזית של תנועת הצופים למערב אירופה. בעברה שימשה פולי כמנכ״לית עמותת ״עתיד״, כמנהלת המחלקה הבינלאומית של תנועת הצופים ועורכת במוסף הכלכלה של ידיעות אחרונות. השכלתה כוללת תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה ותואר שני בהיסטוריה של המזה״ת (בהצטיינות), שניהם מאונ׳ תל אביב. את שירותה הצבאי סיימה בדרגת סגן. כיום גרה בתל אביב עם בן זוגה ושני ילדיהם.

״כשחזרתי מהשליחות בבריטניה גיליתי ישראל שונה. הרוב המתון איבד אמונה שהוא יכול להשפיע ולשנות את המדינה לטובה. הקמנו את דרכנו כדי להיות התנועה של הישראלים המתונים מכל המחנות ומכל הסוגים שבאמצעותה יוכלו להשמיע קול גדול, להתארגן ולהיות חזקים ביחד, בשביל ישראל״.

שירי לנדמן | סמנכ"לית אסטרטגיה ומחקרמצפה מנוף

בעלת תואר דוקטור ביישוב סכסוכים מהאוניברסיטה העברית, עם התמחות בפסיכולוגיה פוליטית. הגיעה לדרכנו אחרי שלוש שנים בלונדון, שם עבדה כמנהלת מחקר ב-BBC Media Action. מתגוררת במצפה מנוף שבגליל המערבי ואמא לשלושה זאטוטים.

״בתוך השיח המקוטב והאטום שסביבנו, מצאתי ב״דרכנו״  בית פוליטי נדיר שמבקש להבליט דווקא את המכנה המשותף הערכי בזכותו ולמענו קמה ישראל. הקולות הקיצוניים ששולטים היום במרחב הפוליטי לא מייצגים את הציבור הישראלי, אני רואה זאת בכל סקר ובכל מחקר. דרכנו כאן כדי להגביר את הווליום של הרוב המתון, הדומם, לעוצמה הראויה לו. אני מאמינה שבמשימה שלקחנו על עצמנו קיים פוטנציאל אמיתי להחזיר את ההגה לידיים שלנו, ולנווט את ישראל למקום טוב יותר״.

כרמל פלר קוסקין | מנהל גיוס ארצי רמת גן
בעל תואר שני בסוציולוגיה ארגונית, ובוגר תואר ראשון במדעי התנהגות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. תפקידו האחרון היה מנהל תכניות התמחות של מסע בתל אביב, היה פעיל חברתי בכמה התארגנויות בשנים האחרונות.

"בדרכנו מצאתי בית פוליטי, ייחודי בנוף החברה האזרחית הישראלית. בדרכנו אני לומד מהשטח ברמה היומיומית ולא מפחד לבחון את התפיסות שלי בכל פעם מחדש. דרכנו מבחינתי היא תנועה מהפכנית שבאה לשבור פרדיגמות ושמצליחה להשפיע בפועל על השיח הציבורי בישראל, תנועה שיודעת שכדי ליצור שינוי אמיתי בחברה הישראלית צריך ליצור חיבורים בין קבוצות שונות ולזכור שלמרות חילוקי הדעות, רב המשותף על המפריד בינינו".

אבי לוגסי | רכז גיוס גוש דןגבעתיים
בוגר תואר ראשון בממשל וחברה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית מהמכללה האקדמית של תל אביב-יפו.
בוגר תכנית ״שגרירי רוטשילד״ המלווה ומכשירה את המנהיגים הבאים של ישראל. שירת בעבר כיועץ לחברת כנסת מטעם הקואליציה.
"אני רואה בתנועת דרכנו את החזון שעליו דיברו מנהיגי התנועה הציונית בראשיתה, גישור, הבנה וסולידריות בין חלקי העם, בד בבד בהכרה בצורך במדינה יהודית ציונית" .
יובל בן-צבי | רכז גיוס אזור ראשון לציון והשפלהרחובות
"דרכנו זה זה הרבה יותר מעוד מקום עבודה. דרכנו זה מקום שנותן לי את האפשרות לקום כל בוקר עם חיוך ומחשבה איך היום אני יכול לגרום לחברה להיות יותר צודקת, שיוויונית ומוצלחת. זה מקום שלא משנה כמה אתה מתעצבן על החוסר שיוויון, או הגזענות, כאן ניתן לא רק לדבר, כאן ניתן פשוט לעשות ולשנות. דרכנו זה מקום לאנשים כמוני וכמוך, שרוצים לחיות בכבוד, לגדל את הילדים שלנו בלי כל דאגות הבטחון והחוסר ודאות. דרכנו זה פשוט מקום של הרוב המתון בישראל שביחד יוביל לעתיד טוב יותר".
ג'יימס פדר | רכז דיגיטל בשפה האנגליתתל אביב

בעל תואר שני בהיסטוריה מאוניברסיטת סנט אנדרוז ותואר שני נוסף בהיסטוריה מאוניברסיטת גלזגו. בתפקידיו הקודמים שימש כעיתוני במגזינים להט"בים בניו יורק וכמנהל תקשורת דיגיטלית ב"קול אחד". בשנת 2018 עלה לישראל כדי לעבוד בתנועת דרכנו.

“גדלתי במשפחה יהודית ליברלית וציונית בניו יורק וחונכתי כל חיי לאהוב את ישראל ולהאמין בה. ואני עדיין מאמין, אבל אני גם יודע שהעתיד שלה בסכנה, הקולות הקיצוניים בה מתגברים ואנחנו חייבים להילחם בהם.
כשאגדל את ילדיי, ארצה שידעו שנתתי בשביל המדינה כל מה שיכולתי ושהם יכולים לזקוף ראש ולהתגאות בה."

מיטל זיידמן | סמנכ״לית אופרציותתל אביב
עובדת בתנועה מאז 2014. בתפקידיה הקודמים שימשה כמנהלת פרויקטים וכמנהלת האופרציות. בעברה עסקה בתחום התקשורת ושימשה כתחקירנית, מפיקה ועורכת תוכן במדיה השונות. פעילה חברתית כבר שנים רבות ולקחה חלק כיזמית וכפעילה בפרויקטים רבים.

"בדור שלי מקום עבודה חייב להיות הרבה יותר מרק מקום עבודה כדי שנחזיק בו מעמד. דרכנו לוקחת את זה כמה דרגות קדימה. היכולת לייצר חיבורים במקום פילוגים, היכולת למדוד השפעה אמתית ומתוך המדידה להגדיל את הטווח שלה עוד ועוד, האפשרות לתקשר עם כל כך הרבה אנשים, הצוות הכי איכותי שאפשר לבקש – מהם אני לומדת כל יום, ובעיקר החזון שהופך לאמיתי – לעשות את הבית שלי יפה יותר – מעבים ומחזקים את השורשים שלי פה עם כל יום שעובר".

אור נחושתן | מנהל שטחתל אביב

בעל תואר שני במנהל עסקים והתמחות במנהיגות חברתית (תכנית קרן מנדל), ובוגר תואר ראשון בפוליטיקה ופסיכולוגיה. תפקידו האחרון היה שליח קהילתי בוגר של הסוכנות היהודית לקהילות יהודיות בצפון אנגליה. בעל ניסיון עשיר בארגונים חברתיים.

"פעמים רבות אנחנו חושבים שערכי הציונות מתנגשים. שאי אפשר לפעול במקביל גם למען הגנה על בית לאומי לעם היהודי, וגם למען כינון חברת מופת בארץ ישראל. הרוב המוחלט של העם לא רק מאמין בחשיבות שני עקרונות אלו, אלא פועל במרץ בכדי לקדם אותם. אנחנו בדרכנו נותנים קול לאותו רוב שמעוניין בהצלחתה ושגשוגה של המדינה תחת ערכי הציונות הבסיסיים ביותר והכה חשובים. כי רק ביחד מגשימים ציונות אמתית".

דורין כפיר | מנהלת אדמיניסטרציה ולוגיסטיקהתל אביב
בעלת ניסיון ניהולי עשיר, בייחוד בתחום ההפקות לטלוויזיה ולקולנוע והפקת אירועים. אקטיביסטית בנשמתה.
"אחרי שנים רבות של אקטיביזם למען שינוי, מצאתי את מקומי בתנועה היחידה שפועלת למען שינוי ללא שייכות מפלגתית ומתוך כוונה לייצר שינוי אמתי וללמוד להכיל בעיקר את מי שדעותיו שונות משלי ועדיין עם נכונות לדיאלוג".
תל אביב וידריך | מנהלת הפעלהתל אביב
פעילה אקטיביסטית פמיניסטית, מייסדת תא יפואיות לקידום נשים ושוויון מגדרי. בוגרת תואר בממשל וחברה עם התמחות בכנסת ישראל.
״בתפקידי כמנהלת הפעלה אני נותנת למתנדבי ומתנדבות דרכנו מענה ליציאה לפעולה ולקיחת אחריות. הם האש של התנועה והם הרוב שהתעורר״.
שירי קריב | רכזת גיוס אזור חיפהחיפה
בוגרת תואר ראשון בלימודי מדינת ישראל, פוליטיקה וממשל ופילוסופיה מאוניברסיטת בן גוריון. לפני שהגיעה לדרכנו עסקה בעולם החינוך הבלתי פורמלי. בוגרת תנועת הצופים ואף יצאה מטעמה לשנת שירות בגרעין רעים בחיפה, מה שגרם לה להתאהב בעיר ולשוב לחיות ולעבוד בה היום. במהלך שירותה הצבאי פיקדה על פלוגת מפעילות האמר בבסיס צאלים.
"המקום של תנועת דרכנו בחברה הישראלית מאד מזכיר לי את המקום שלי בעולם – למלא את החלל באופטימיות, להאמין שאפשר לשנות, למצוא נקודות הזדהות גם עם מי שנראה לי שונה ממני ותמיד לחשוב איך אפשר לחבר".
אנטון ליטביננקו שטרן | רכז תוכן ודיגיטלתל אביב

בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית ורטוריקה מהמכללה האקדמית ספיר. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל מדיה ושיווק בסניף של ארגון 'הלל' במכללת ספיר וכמנהל ערוצי סושיאל ללקוחות עסקיים וציבוריים במשרד פרסום.

"אחרי שנים בהן מקום העבודה שלי שימש רק כמקום עבודה, הגעתי לתנועת דרכנו, שהפכה בשבילי לבית בו אני יכול לקחת חלק בשינוי אמתי, להשפיע על השיח בישראל מתוך כוונה להיטיב את החיים של הישראלים ברוח ערכי הדמוקרטיה והערבות ההדדית".