נוער דרכנו הוא התא הצעיר של התנועה, הפועל זה כשנתיים ומאגד נערים ונערות ממקומות שונים בארץ ומכל הקשת הפוליטית לטובת יצירת שינוי חיובי בחברה; זאת, בהתאם לעקרונות הרוב המתון ובמטרה להעביר את מסריו הלאה.

״בתחילת 2016, אחרי שדרכנו כבר יצאה לאור, פנו אלי מספר תיכוניסטים מהשרון שבו אני מתגורר עם בקשה לארגן קבוצת פעילות ברוח התנועה, אבל רק בקרב בני גילם״, מספר מייסד נוער דרכנו, עידו גולן; ״הרציונל שהוביל אותם אז היה רצון לבנות פלטפורמה פוליטית חדשה ונטולת שיפוט מצד המבוגרים, שחלקם טועים לחשוב שהצעירים מתעניינים רק בסמאראפונים שלהם. במלים אחרות, הם אמרו שהדור שלהם יכול וצריך להיטיב עם החברה ולשנות את המדינה, אדרבה מתוך לחץ על מקבלי ההחלטות - אבל בדרכו".

נכון להיום, רכז נוער דרכנו הוא רועי דפרין. חברי התא יוצאים לרחוב הישראלי מדי שבוע ומפעילים תכניות שונות שתוכננו מראש על ידם. אלה כוללות, בין היתר, הקמת דוכני הסברה וגיוס בישובים שונים, אירועים ופאנלים פוליטיים, לעתים בנוכחות נבחרי ציבור ממגוון מפלגות, והכשרות שמקנות כלים למנהיגות.

אחת הדוגמאות הבולטות לעשייה של הנוער היא פעילות ההסברה לקראת עצרת רבין 2017. במשך כחודש, הם עבדו בכל הארץ, תלו שלטים שפרסמו את העצרת, חילקו פלאיירים ועברו מדלת לדלת על מנת להביא מה שיותר אנשים לכיכר רבין בערב החשוב הזה. המסר שהועבר על ידם היה, שהישראלים הם עם אחד למרות המחלוקות הרבות ביניהם ושאם רק רוצים, אפשר להגיע לכיכר, לעמוד יחד, להקשיב לאנשים שלא בהכרח מסכימים אתם ולהתחיל לבנות גשרים.

נוער דרכנו, שהתלהבותו מדבקת ומושכת אחרים לפעילות, הוא הסמל לעתיד טוב יותר וההוכחה שהדור הצעיר יכול לשלב ידיים ולעבוד יחד על מנת להגשים מטרות, ובין היתר להביא לשיח קשוב יותר בין חלקי החברה השונים.

עקבו אחרי נוער דרכנו גם ב:
הצטרפו אלינו
יש לבחור מיקום מהרשימה
יש לבחור רחוב מהרשימה